Nasi Partnerzy

Ogrodzenia placu budowy, odbojnice przemysłowe, zasieki concertina

Ogrodzenia budowlane, ogrodzenie tymczasowe, barierki tymczasowe to niezbędne produkty do zabezpieczenia każdego placu budowy, przestrzeni roboczej lub imprezy masowej. Wszystkie one – w najwyższej jakości, szerokim wyborze i atrakcyjnej cenie – są dostępne w ofercie naszego partnera biznesowego firmy VEBER Sp. z o.o. Każdy kto myśli o tym, aby zakupić ogrodzenie budowy powinien odwiedzić jeden ze sklepów internetowych tej marki – www.metalowy24h.pl lub www.drogbit.pl.

Ogrodzenia tymczasowe, ogrodzenia budowlane, bariery przenośne

Ogrodzenia tymczasowe, ogrodzenia budowlane ażurowe, ogrodzenia budowlane pełne, akcesoria do montażu ogrodzeń budowlanych. Poza sklepem internetowym, świadczymy pełną obsługę handlową przez nasz Dział Sprzedaży. Nasze produkty dostępne są w formie leasingu. Świadczymy również usługi wynajmu ogrodzeń i zabezpieczeń budowlanych. Prowadzimy aktywne i profesjonalne doradztwo produktowe, a także kosztorysujemy zabezpieczenia budowlane na potrzeby przetargów oraz przed- realizacyjnych budżetów. 

Bariery drogowe, drut ostrzowy, zasieki concertina, odbojnice magazynowe

Producent i dystrybutor wyrobów metalowych. W ofercie sklepu metalowy24h.pl można znaleźć różnego rodzaju produkty z drutu ostrzowego jak zasieki concertina czy siatki ostrzowe, a także bariery i słupki, produkowane z najwyższej jakości komponentów. Metalowy24h.pl zajmuje się również sprzedażą odbojnic i barierek technicznych włącznie z projektowaniem przestrzeni magazynowych. Sklep istnieje na rynku od 2012 roku, stale się rozwija i powiększa swoją ofertę o więcej specjalistycznych produktów. Zachęcamy do współpracy.

Produkty bezpieczeństwa ruchu drogowego, bariery PCV, pachołki, znaki drogowe

Wszystkie produkty bezpieczeństwa drogowego, przemysłowego i budowlanego w jednym miejscu. Drogbit.pl – to sklep online, dzięki któremu można szybko i wygodnie zakupić produkty, które są niezbędne podczas remontu dróg, prac budowlanych i organizacji ruchu drogowego. Można znaleźć w nim między innymi pachołki drogowe, słupki chodnikowe, bariery drogowe, bariery PCV, lustra drogowe i przemysłowe, lampy drogowe, separatory, tablice kierujące i taśmy do oznaczania. 

Środki smarne dla przemysłu – oleje i smary marki AGIP / ENI, Cogelsa i Texaco. 

Wysokiej jakości środki smarne trzech marek petrochemicznych – włoskiego koncernu ENI (dawniej Agip), hiszpańskiej marki Cogelsa (głównie w zakresie produktów dedykowanych dla przemysłu spożywczego) i amerykańskiej marki TEXACO – można zamówić w sklepie internetowym www.oleje-smary.pl Oleje i smary dla przemysłu Agip / Eni oraz specjalistyczne środki smarne Cogelsa dla branży spożywczej z certyfikatami NSF H1, NSF H2 i NSF H3 pochodzą z europejskiego importu i są oryginalnie pakowane w zakładach producentów. 

Pawilony handlowe, kontenery magazynowe, stróżówki, portiernie kontenerowe

Zapraszamy do sklepu internetowego www.pawilony-wiaty.pl Właściciel sklepu specjalizuje się w budowie i montażu obiektów z płyt warstwowych. Są to przede wszystkim pawilony handlowe, portiernie kontenerowe, kontenery socjalne i magazynowe, pawilony gastronomiczne, a także budki parkingowe, stróżówki, obiekty techniczne i inne budynki modułowe dla ochrony lub personelu obsługowego. Wszystkie produkty spełniają najwyższe normy jakościowe, objęte są gwarancją i posiadają niezbędne certyfikaty i atesty bezpieczeństwa.

Nowoczesne obiekty z płyt warstwowych – pawilony usługowe, wartownie, biura

Mobilbud sp. z o. o. powstała na bazie wieloletniego doświadczenia w branży budownictwa modułowego opartego na technologii płyt warstwowych. Szczegółowe informacje o ofercie produktowej i zakresie usług dostępne są na stronie internetowej https://mobilbud.pl. Spółka Mobilbud skupia się w swojej działalności na współpracy z generalnymi wykonawcami, którzy w ramach prowadzonych inwestycji  odpowiedzialni są za wykonanie obiektów o charakterze kontenerowym. Realizujemy między innymi biura kontenerowepawilony handlowestróżówki, wartownie, szatnie sportowe, kontenery sanitarne i techniczne. Działamy na terenie całej Polski i Europy.